רשימת מורים ובתי ספר לנהיגה

אינדקס מורים ובתי ספר לנהיגה ותאוריה בישראל ע"פ אזור מגורים

מחפשים מורה נהיגה בסביבה שלכם? זה לא במקרה שהגעתם למקום הכי נכון למצוא אחד ואפילו יותר! בלומד לימוד ומבחני תאוריה אנו מספקים רשימת מורי נהיגה מוסמכים ואיכותיים על מנת למצות את מיטב כישורי הנהיגה שלכם. בטיחות ואחריות בכביש הם מעל הכל, ולכן חשוב להפקיד לבחור מורה אשר תוכלו לתקשר יחד בקלות ולהגיע מוכנים למבחן הנהיגה שלכם. אספנו עבורכם ואנו מקפידים להתעדכן ולחדש את רשימת המורים המוסמכים לנהיגה באזור מגוריכם.

האם אני מוכן לשיעור נהיגה הראשון שלי?

לא מעט נהגים חדשים עולים לכביש מדי יום, דפיקות לב מרגשות ופחד מהלא ידוע. קיימות לא מעט ספקות לכל נהג חדש באשר הוא, לכן חשוב לזכור כמה דברים לפני שמתחילים שיעור נהיגה. ישנו פתגם עתיק שאומר "החיפזון הוא מין השטן", ולספקות שאנו נחשף ונתמודד בכביש יהיו השלכות לכן – קחו אוויר, באותה הנשימה מומלץ להבין שההיכרות עם הכביש יכולה להיות גם נעימה וקלילה ברגע שלומדים בקצב הנכון. הקשיבו למורה, זה בכלל לא בושה לבקש לחזור על אותו המילה פעמיים על מנת להבין דברים בצורה ברורה יותר. זכרו תמיד שהבטיחות היא עבורכם, אך לא רק. כבוד לאדם אחר, הבנה ובגרות הם מרכיבים מאוד חזקים במיוחד בנהיגה בטוחה בכביש.

יש לי את כל המסמכים הנחוצים להתחיל לנהוג?

כל המסמכים הנחוצים לקבלת רישיון נהיגה חייבים להיות ברשותכם וכמובן בתוקף! ניתן לקבל את הטופס הירוק (טופס להוצאת רישיון נהיגה) בתחנות השונות לצילום רישיונות הנהיגה, חובה להצטייד בתעודת זהות. לאחר מכן עליכם להחתים את רופא המשפחה שלכם בטופס, על הרופא לאשר את מצבכם הבריאותי שאכן אתם כשירים לנהוג. כמו כן, עליכם לבצע בדיקת ראייה אצל אופטומטריסט מורשה אשר יחתום כי הראיה שלכם תקינה וכשירה לנהיגה. במידה ואתם משתמשים במשקפי ראיה, עליכם להצטייד במשקפיים גם בשיעורי הנהיגה וכמובן בכל עת בה אתם נוהגים ברכב.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות